Aplikant Adwokacki - Radcowski

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 09.11.2018
  • Ważna jeszcze 21 dni (do 09.12.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości "Twój StartUp"

    Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości Twój StartUp zatrudni aplikanta adwokackiego/radcowskiego I roku.

    Miejsce pracy: Warszawa
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    Opis stanowiska:

    • Bieżąca obsługa prawna Fundacji
    • Obsługa prawna beneficjentów Fundacji
    • Windykacja wierzytelności Fundacji
    • Redagowanie pism procesowych

    Wymagania:

    • Aplikant adwokacki/radcowski I rok
    • Praktyczna znajomość prawa cywilnego, prawa gospodarczego, prawa handlowego, administracyjnego oraz procedury cywilnej i administracyjnej
    • Umiejętność sporządzania pism procesowych oraz pism do organów administracji publicznej
    • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole
    • Skrupulatność, dokładność, terminowość oraz umiejętność organizacji pracy własnej
    • Biegła znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem
    • Doświadczenie w reprezentowaniu Klientów w postępowaniach przed Sądami
    • Umiejętność sporządzanie projektów wniosków do KRS

    Oferujemy:

    • Pracę w młodym i dynamicznym zespole
    • Atrakcyjne warunki zatrudnienia na podstawie umowy cywilnoprawne - wynagrodzenie 2700 netto
    • Elastyczne godziny pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.