Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki / radcowski

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ KRUPA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNAO firmie

  • Wrocław

    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 19 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie pism procesowych

  • samodzielny udział w rozprawach sądowych

  • bieżąca asysta dla adwokatów i radców prawnych naszej kancelarii

Nasze wymagania

Jeżeli:

• jesteś aplikantem I, bądź II roku lub właśnie zdałeś egzamin wstępny,

• nie jest Ci obce analityczne myślenie,

• umiesz pracować samodzielnie, jak i w zespole,

• nie poddajesz się presji czasu,

• jesteś systematyczna (systematyczny), skrupulatna (skrupulatny), uporządkowana (uporządkowany) i konsekwentna (konsekwentny),

• znasz dobrze prawo cywilne i procedurę cywilną,

• znasz język angielski, co najmniej w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

• umiesz posługiwać się MS Office oraz Systemem Informacji Prawnej LEX,

to możesz zostać członkiem naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijać swoje umiejętności oraz kontynuować karierę zawodową.

To oferujemy

  • stabilną pracę

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • rozwoju i zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w kancelarii adwokackiej z wieloletnim doświadczeniem

  • możliwość objęcia patronatem (zarówno na aplikacji adwokackiej, jak i radcowskiej)

  • codzienną pracę z doświadczonymi prawnikami

  • Benefity

  • firmowa biblioteka

  • kawa / herbata

  • napoje

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ KRUPA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa S.K.A. świadczy pomoc prawną na rzecz osób fizycznych oraz podmiotów gospodarczych, zapewniając im kompleksową obsługę prawną W okresie funkcjonowania Kancelarii doradzaliśmy przy wielu przedsięwzięciach gospodarczych, zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i dużym i średnim polskim przedsiębiorcom. Obsługujemy m.in. dużych klientów z sektora usług bankowych, dla których prowadzimy usługę m.in. z zakresu prawa bankowego, jak i obsługę spraw sądowych.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Podania wraz z życiorysem oraz oświadczeniem o zapoznaniu się z polityką prywatności i wyrażeniem zgód na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacji prosimy składać wyłącznie za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.