Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant Adwokacki - Radcowski

Szmyrka Nawrat & WSpólnicy Sp. J.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Specjalista

zatrudni  APLIKANTÓW ADWOKACKICH I RADCOWSKICH I i II ROKU APLIKACJI

OPIS STANOWISKA PRACY:

Świadczenie usług doradztwa prawnego oraz zastępstwa procesowego na rzecz Klientów Kancelarii.

WYMAGANIA :

  1. Bardzo dobra znajomość przepisów prawa,
  2. Umiejętność analitycznego myślenia oraz poprawnej argumentacji,
  3. Samodzielność, terminowość, rzetelność i dokładność oraz odpowiedzialność i zaangażowanie przy wykonywaniu powierzonych zadań,
  4. Dobra organizacja pracy,
  5. Znajomość języka obcego będzie dodatkowym atutem.

OFERTA :

  • Stanowisko dające możliwość praktycznego rozwoju przy wsparciu doświadczonych radców prawnych i adwokatów,
  • Dobre warunki pracy,
  • Zatrudnienie na umowę o pracę, w oparciu o jasne warunki wynagradzania oraz atrakcyjny pakiet świadczeń.

Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy,  zapraszamy do przesłania CV za pomocą przycisku Aplikuj (temat: Aplikant - rekrutacja lipiec 2020)

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami

Ogłoszenie archiwalne