Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki/ radcowski - zespół transakcyjny fuzji i przejęć (M&A)

BRYSIEWICZ, BOKINA, SAKŁAWSKI I WSPÓLNICY SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Dzielna 60, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Dzielna 60

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Analiza akt postępowań sądowych

  • Kontakty z Klientami, sądami i organami administracji publicznej w zakresie prowadzonych postępowań

  • Śledzenie aktualnych zmian w obowiązujących przepisach prawnych

  • Sporządzanie pism procesowych, udział w rozprawach sądowych; obsługa prawna podmiotów gospodarczych

  • Przygotowywanie opinii prawnych, umów, pism procesowych w postępowaniach sądowych, administracyjnych oraz innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii

  • Redagowanie i tłumaczenie dokumentów

  • Przygotowywanie publikacji prasowych i innych materiałów o tematyce prawniczej

Nasze wymagania

  • aplikant adwokacki / aplikant radcowski ostatniego roku, względnie zdany egzamin zawodowy;

  • co najmniej 2-letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie transakcyjnym; atutem będzie doświadczenie zdobyte w procesach obejmujących transformacje spółek oraz transakcjach na rynku prywatnym, warunek konieczny;

  • doświadczenie w doradztwie obejmującym bieżące funkcjonowanie spółek;

  • bardzo dobra znajomość prawa zobowiązań oraz prawa spółek handlowych;

  • wzorowa organizacja pracy, samodzielność, skrupulatność, zaangażowanie, odpowiedzialności za powierzone zadania, w tym w szczególności dotrzymywanie uzgodnionych terminów;

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu;

  • chęć rozwoju oraz poszerzania kompetencji.

To oferujemy

  • możliwość zdobywania doświadczenia zawodowego w obrębie zagadnień prawa handlowego;

  • pracę w młodym zespole pod nadzorem doświadczonych ekspertów;

  • wsparcie w budowaniu wizerunku eksperta na rynku usług prawniczych;

  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość awansu w ramach struktur kancelarii;

  • udział w konferencjach i szkoleniach, pakiet prywatnej opieki medycznej;

  • koleżeńską atmosferę pracy.

Kancelaria Brysiewicz, Bokina, Sakławski i Wspólnicy jest dynamicznie rozwijającą się firmą prawniczą świadczącą pomoc prawną dla biznesu. Kancelarię buduje zespół doświadczonych ekspertów.

Na tle innych kancelarii prawniczych, wyróżnia nas partnerskie podejście do współpracowników oraz zrozumienie ich potrzeb. Stawiamy na ich rozwój i wspieramy w realizacji pomysłów biznesowych.

Przewiń do profilu firmy