Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant adwokacki

Bartłomiej WieczorekO firmie

  • Sosnowiec, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Specjalista

Adwokat Bartłomiej Wieczorek prowadzący kancelarię z siedzibą w Sosnowcu zatrudni aplikanta adwokackiego. Zapewniam elastyczne godziny pracy. Możliwość objęcia patronatem. Mile widziani aplikanci z uprawnieniami do zastępstwa przed Sądami.

Oczekiwania:

  • wpis na listę aplikantów,
  • samodzielność i zdecydowanie,
  • zaangażowanie w powierzane sprawy.

Zakres obowiązków:

  • przygotowywanie projektów umów oraz pism procesowych;
  • opracowywanie projektów opinii prawnych i analiz prawnych;
  • reprezentacja Klientów kancelarii przed sądami/organami administracji publicznej;
  • uczestnictwo w spotkaniach z Klientami kancelarii.

Oferuje:

  • rozwój pod kątem przyszłego wykonywania zawodu,
  • umowę o pracę,
  • elastyczne godziny pracy,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość objęcia patronatem.

Ogłoszenie archiwalne