Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki - Student IV roku prawa

KANCELARIA ADWOKACKA LAW OFFICESO firmie

5 0006 000 brutto / mies.
  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie pism procesowych

  • Kontakt z sądami, prokuratora i, urzędami i innymi instytucjami

  • Współpraca z firmami i przedsiębiorstwami

  • Reprezentowanie klientów i występowanie przed sądami

  • Obsługa korespondencji i sprawko recepcyjnych

Nasze wymagania

Poszukujemy osób odpowiedzialnych, sumiennych, dobrze zorganizowanych, ambitnych, znających język niemiecki lub angielski

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia umożliwiającego wyspecjalizowane się w branży oraz zdobycie szerokich umiejętności i wiedzy niezbędnej do wykonywania zawodu

  • Możliwość nawiązania dłuższej współpracy na bardzo korzystnych warunkach

O nas

Nasza Kancelaria Adwokacka świadczy kompleksową pomoc prawną dla przedsiębiorstw, podmiotów instytucjonalnych i osób fizycznych. Ofertę dedykujemy Klientom z Polski, w szczególności z Warszawy, Łodzi, miasta Piaseczno oraz spoza granic kraju.

Działalność zawodowa prowadzona przez naszą Kancelarię Adwokacką obejmuje:

• udzielanie porad prawnych;

• przygotowywanie opinii i ekspertyz;

• tworzenie i opiniowanie umów;

• reprezentację w postępowaniach przygotowawczych;

• reprezentację w postępowaniach sądowych;

• reprezentację w postępowaniach administracyjnych i sądowoadministracyjnych;

• pozasądowe rozwiązywanie sporów z wykorzystaniem negocjacji i mediacji;

• prowadzenie szkoleń i warsztatów;

• audyt z zakresu procedury prania brudnych pieniędzy.