Prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sadkowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia niniejszego postępowania rekrutacyjnego na stanowisko APLIKANT ADWOKACKI/RADCOWSKI W DZIALE PRAWA PRACY” Wyrażenie powyższej zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu rozpatrzenia zgłoszenia w toku rekrutacji. Abyśmy mogli wziąć pod uwagę zgłoszenie również w przyszłości, w toku kolejnych rekrutacji, prosimy o umieszczenie w CV następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Sadkowski i Wspólnicy sp. k. z siedzibą w Warszawie w celu przeprowadzenia innych przyszłych postępowań rekrutacyjnych w kancelarii Sadkowski i Wspólnicy, w szczególności postępowań rekrutacyjnych na takie samo stanowisko lub stanowisko zbliżone.” Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych jest dobrowolne, jednak niezbędne w celu wzięcia Pani/Pana zgłoszenia pod uwagę w innych przyszłych procesach rekrutacyjnych.
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa

Aplikant adwokacki w Dziale Prawa Karnego

Sadkowski i Wspólnicy Spółka Komandytowa O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 5 dni
    do: 13 maj 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

W związku z dynamicznym rozwojem naszej Kancelarii poszukujemy aplikanta adwokackiego do Działu Prawa Karnego w oddziale w Warszawie.

DOŁĄCZ DO NAS, JEŻELI:

- jesteś ambitny, wysoko stawiasz sobie poprzeczkę i chcesz się rozwijać,

- oczekujesz szacunku ale i dajesz go innym,

- masz super pomysły i pragniesz je rozwijać w otwartym środowisku,

- jesteś lojalny i uczciwy i tego oczekujesz od innych,

- twoja dotychczasowa praktyka zawodowa i zainteresowania związane są z prawem karnym.

Nasze wymagania

  • aplikacja adwokacka (I-III rok),

  • minimum roczne doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej, sądzie lub prokuraturze,

  • doskonała znajomość przepisów prawa karnego i prawa karnego gospodarczego,

  • doświadczenie w reprezentacji klientów przed sądem, prokuraturą i organami ścigania,

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego uwzględniająca terminologię prawniczą, pozwalająca na samodzielne redagowanie dokumentów prawnych i komunikację z klientami,

  • profesjonalizm w podejściu do powierzanych zadań, kreatywność, chęć samodoskonalenia zawodowego i podejmowania nowych wyzwań,

  • umiejętność podejmowania samodzielnych decyzji i pracy w zespole,

  • umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów,

  • sumienność, dokładność, rzetelność.

To oferujemy

  • możliwość awansu w strukturach kancelarii, brak szklanych sufitów – jedyną miarą Twojego wynagrodzenia jest jakość i ilość Twojej pracy, a nie stanowisko, jakie zajmujesz,

  • pracę w Dziale Prawa Karnego, udział w ciekawych projektach,

  • opiekę merytoryczną doświadczonego adwokata,

  • możliwość rozwoju poprzez udział w finansowanych przez kancelarię szkoleniach i konferencjach (także możliwość prowadzenia takich szkoleń),

  • pracę w zgranym i dynamicznym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • spotkania integracyjne

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • komputer do użytku prywatnego

  • kawa / herbata

  • paczki świąteczne