Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do [podaj: nazwę firmy] z siedzibą w: [podaj: ulica i nr], [podaj: kod pocztowy] [podaj: miejscowość] (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [wstaw e-mail do kontaktu dla kandydatów].
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant adwokacki

"JPS" sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 22 dni
    do: 12 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bardzo dobra znajomość prawa cywilnego i procedury cywilnej

  • bardzo dobra znajomość prawa administracyjnego i procedury administracyjnej

  • bardzo dobra znajomość prawa handlowego oraz gospodarczego

  • występowanie przed Sądami

  • sporządzanie pism procesowych

  • kontakt z klientami, Sądami, Urzędami i Komornikami

Nasze wymagania

  • aplikacja adwokacka II rok

  • doświadczenie procesowe

  • sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • umiejętność pracy w zespole oraz pod presją czasu

  • umiejętność swobodnego redagowania tekstów prawnych

  • samodzielność w realizacji powierzonych zadań, chęć stałego poszerzania wiedzy prawniczej

To oferujemy

  • pracę w doświadczonym zespole,

  • partnerską atmosferę pracy,

  • stałe wsparcie merytoryczne doświadczonego zespołu,

  • pracę przy wielu ciekawych projektach,

  • pracę w godzinach 9:00 – 17:00,

O nas

Spółka prawa handlowego, z siedzibą w Warszawie specjalizująca się w obsłudze podmiotów gospodarczych, oraz sporach sądowych, w szczególności z zakresu prawa cywilnego, gospodarczego oraz administracyjnego zatrudni aplikanta adwokackiego II roku.

Siedziba Spółki znajduje się w dogodnej lokalizacji w warszawskiej dzielnicy Bielany.

Jeśli masz doświadczenie, jesteś samodzielny/a, potrafisz pracować pod presją czasu oraz posiadasz umiejętność pracy w zespole, to z całą pewnością czekamy na Ciebie.