Klikając w przycisk „Aplikuj”, „Aplikuj teraz” lub w inny sposób wysyłając zgłoszenie rekrutacyjne do KKLW Wierzbicki i Wspólnicy Sp.k. z siedzibą w: Twarda 2, 00-105 Warszawa (Pracodawca - administrator danych), zgadzasz się na przetwarzanie przez Pracodawcę Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym, w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu. W każdym czasie możesz cofnąć zgodę kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected]
Pełną informację odnośnie przetwarzania Twoich danych osobowych znajdziesz
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant / Aplikantka Adwokacki/Radcowski I lub II roku do zespołu zajmującego się obsługą sporów

KKLW WIERZBICKI I WSPÓLNICY sp.k.

  • Twarda 2, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 21 dni
    do: 11 lis 2021
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca hybrydowa

Twarda 2

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa prawna klientów lub firm

  • redagowanie pism procesowych, umów i opinii prawnych

  • reprezentowanie klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi

  • analiza przepisów oraz orzecznictwa sądowego

Nasze wymagania

  • otwartości na nową wiedzę,

  • znajomości postępowania cywilnego, prawa cywilnego, prawa gospodarczego oraz prawa podatkowego,

  • dalsza chęć rozwoju w kierunku prawa podatkowego, szczególnie w zakresie postępowań i sporów będzie dodatkowym atutem,

  • doświadczenie w prowadzeniu postepowań podatkowych i sporów (w tym występowanie przed sądami),

  • wysokich umiejętności organizacyjnych oraz zdolności analitycznych,

  • znajomości języka angielskiego,

  • wysokiej motywacji do pracy i odwagi w bronieniu swoich racji,

  • bardzo dobrej organizacji pracy oraz systematyczności,

  • samodzielności oraz poczucia odpowiedzialności za realizowane zadania.

To oferujemy

  • ciekawą pracę oraz możliwość szybkiego rozwoju zawodowego,

  • pracę w wyjątkowym zespole, nastawionym na współpracę („jeden za wszystkich, wszyscy za jednego”) oraz na wsparcie w rozwoju zawodowym młodszych kolegów,

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie ciekawych projektów dla największych polskich przedsiębiorstw,

  • uczestnictwo w tworzeniu oraz wdrażaniu pionierskich rozwiązań,

  • pakiet medyczny

O nas

Kancelaria KKLW Wierzbicki i Wspólnicy Sp. k. zatrudni aplikantkę / aplikanta adwokackiego/radcowskiego lub prawnika dążącego do uzyskania uprawnień doradcy podatkowego!

Oferujemy możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie międzynarodowych projektów, oraz uczestnictwo w tworzeniu oraz wdrażaniu pionierskich rozwiązań. Praktykujemy prawo w nietuzinkowy sposób – chcemy być artystami prawa, nie tylko rzemieślnikami. Naszą siłą są ludzie o otwartych umysłach, wsparci nowoczesnymi metodami zarządzania.

Szczegółowe informacje na temat zakresu działania Kancelarii dostępne są na stronie internetowej Kancelarii pod adresem: http://www.kklw.pl