Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant / Aplikantka

WPW Doradztwo prawne Grzegorz Proksa sp.k.

  • Pawła Włodkowica 4, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Pawła Włodkowica 4

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie analiz prawnych oraz raportów due diligence spółek lub nieruchomości,

  • zakładanie, rozwiązywanie, likwidacja spółek,

  • przygotowanie analiz oraz dokumentacji prawnej w procesach restrukturyzacji spółek oraz grup kapitałowych (połączenia, przekształcenia, podziały),

  • przygotowanie, opiniowanie oraz udział w negocjowaniu: umów handlowych, umów sprzedaży i nabycia udziałów, nieruchomości, przedsiębiorstw lub ich części, dokumentacji zabezpieczeń,

  • przygotowanie pism w postępowaniach przed sądami i organami administracyjnymi,

  • przygotowywanie opinii prawnych, analiza przepisów prawnych i orzecznictwa,

  • wsparcie prawne radców prawnych i adwokatów w bieżącym doradztwie na rzecz klientów kancelarii.

Nasze wymagania

  • ukończone studia na kierunku prawo,

  • status aplikanta 1. lub 2. roku (aplikacja radcowska lub adwokacka),

  • minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej w co najmniej jednym z następujących obszarów: prawo spółek, transakcje fuzji i przejęć (M&A), prawo handlowe (umowy handlowe), prawo nieruchomości, bankowość i finanse (umowy kredytowe, umowy pożyczki, dokumentacja zabezpieczeń),

  • znajomość języka angielskiego na poziomie zaawansowanym,

  • dobre umiejętności komunikacyjne oraz organizacji czasu pracy (w tym umiejętność pracy nad kilkoma projektami jednocześnie),

  • chęć nauki i podejmowania wyzwań,

  • samodzielność i odpowiedzialność.

To oferujemy

  • możliwość rozwoju dzięki pracy przy ambitnych projektach dla dużych podmiotów gospodarczych,

  • elastyczny czas pracy oraz możliwość pracy zdalnej,

  • konkurencyjne wynagrodzenie i prywatną opiekę medyczną,

  • pozytywną atmosferę w zespole nastawionym na współpracę oraz możliwość aktywnego udziału w rozwoju kancelarii,

  • dogodną i prestiżową lokalizację firmy (ul. Włodkowica 4).

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

WPW Wołczek, Proksa & Wspólnicy to kancelaria prawna i firma doradztwa podatkowego. W ramach naszej kancelarii realizujemy projekty restrukturyzacyjne oraz obsługujemy złożone transakcje realizowane przez naszych klientów – spółki giełdowe, instytucje finansowe oraz duże i średnie firmy z polskim i zagranicznym kapitałem. Firmę stanowi starannie dobrany zespół ekspertów – w większości po wieloletniej karierze w firmach tzw. Wielkiej Czwórki oraz w czołowych polskich kancelariach. Stawiamy na indywidualny rozwój każdego z pracowników, ceniąc inicjatywę i aspiracje, jednocześnie oferując nowoczesny model współpracy – oparty na zaufaniu, elastycznym czasie pracy oraz możliwości ciągłego rozwijania kompetencji.

Przewiń do profilu firmy

Aplikowanie

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.