Logo Pracuj.pl

Aplikant - Asystent Biegłego Rewidenta

POL-TAX Sp. z o.o.O firmie

  • Kielce
    Kielce, świętokrzyskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat, część etatu, dodatkowa / tymczasowa
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przeglądach i badaniu sprawozdań finansowych oraz innych usługach atestacyjnych i pokrewnych pod nadzorem biegłych rewidentów;
  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej pod nadzorem biegłych rewidentów;
  • Udział w inwentaryzacjach;
  • Inne prace biurowe zlecane w dziale audytu;
  • Praca będzie wykonywana zdalnie lub w biurach klientów.

Nasze wymagania

  • Jesteś studentem w trakcie nauki lub absolwentem z kierunków ekonomicznych, pracownikiem biura rachunkowego
  • Posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości
  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne
  • Charakteryzuje cię chęć rozwoju, umiejętność logicznego myślenia
  • Charakteryzuje cię umiejętność organizacji pracy
  • Jesteś dokładny oraz precyzyjny
  • Posiadasz umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Wiedza z zakresu badania sprawozdań finansowych w tym pracy w programie KDR
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Osoby w trakcie postępowania kwalifikacyjnego na biegłego rewidenta

To oferujemy

  • Pracę w firmie audytorskiej z czołówki rankingów;
  • Umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju zawodowego;
  • Pracę od zaraz;

Poznaj naszą firmę:

www.pol-tax.pl

Aplikacja:

  • Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając APLIKUJ SZYBKO na dole ogłoszenia
  • W odpowiedzi na ogłoszenie, uprzejmie prosimy o podanie preferowanego poziomu wynagrodzenia brutto
  • Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami

POL-TAX Sp. z o.o.

Firma POL-TAX Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm na rynku księgowym i audytorskim powstała w 2002 roku. Od początku jej istnienia założycielom przyświecał jasny cel: stworzenie firmy polskiej, dbającej o wysoką jakość usług oraz będącej dla Klienta partnerem w Jego drodze do sukcesu. Po dziś dzień POL-TAX nie ustaje w realizacji swojej misji, stawiając przed sobą nowe wyzwania oraz osiągając perfekcjonizm w każdym obszarze, w którym działa. Ostatnie lata w historii spółki to okres dynamicznego rozwoju. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Asystent/ka Biegłego Rewidenta

Działamy na rynku od 21 lat.

Zatrudniamy około 120 osób.

Aplikant - Asystent Biegłego Rewidenta, Kielce