Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant (Junior Associate) do działu procesowego

Kancelaria prawna SPCG

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa

Twój zakres obowiązków

  • analiza orzecznictwa i piśmiennictwa prawniczego w zakresie postępowań prowadzonych przez dział procesowy;

  • przygotowywanie projektów pism procesowych;

  • współpraca przy przygotowywaniu porad prawnych i opinii w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego;

  • udział w postępowaniach sądowych w sprawach cywilnych, gospodarczych.

Nasze wymagania

  • ukończone studia prawnicze oraz rozpoczęta aplikacja adwokacka lub radcowska (I lub II rok);

  • znajomość prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego;

  • biegła znajomość na poziomie C1 języka angielskiego w mowie i piśmie;

  • znajomość pakietu Office i systemów informacji prawnej (Lex, Legalis);

  • komunikatywność.

Mile widziane

  • prawo jazdy kat. B;

  • znajomość innego niż angielski języka obcego (w szczególności języka niemieckiego).

To oferujemy

Oferujemy możliwość zdobycia bogatego doświadczenia w zakresie prawa cywilnego, handlowego i gospodarczego w kancelarii z listy top10 wg rankingu dziennika Rzeczpospolita.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • możliwość pracy zdalnej

Dodatkowe informacje

Jeśli nasza propozycja jest dla Pani/Pana interesująca, prosimy o przesłanie aplikacji. Przed wysłaniem aplikacji, zainteresowane osoby prosimy o zapoznanie się z informacjami dla uczestników rekrutacji, dostępnymi na naszej stronie internetowej.

Rozmowy będą przeprowadzone z wybranymi kandydatami, w zależności od okoliczności i dostępności również w trybie on-line.

Kancelaria prawna T. Studnicki, K. Płeszka, Z. Ćwiąkalski, J. Górski sp.k. (“SPCG”) jest jedną z największych i najbardziej doświadczonych wśród niezależnych firm prawniczych w Polsce. Od prawie 35 lat świadczymy kompleksowe usługi prawne we wszystkich istotnych dziedzinach prawa.

Przewiń do profilu firmy