Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant/ka na Biegłego Rewidenta

POL-TAX Sp. z o.o.O firmie

  • warmińsko-mazurskie

    warmińsko-mazurskie
  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Uczestnictwo w przeglądach i badaniu sprawozdań finansowych oraz innych usługach atestacyjnych i pokrewnych pod nadzorem biegłego rewidenta,

  • Sporządzanie dokumentacji rewizyjnej pod nadzorem biegłego rewidenta,

  • Udział w czynnościach związanych z rozpoznaniem ryzyka badania, w tym opracowaniem strategii i planu badania, doborem metod, procedur i prób do badania, analizą sytuacji majątkowej i finansowej,

  • Udział w inwentaryzacjach.

Nasze wymagania

  • Spełniasz wymagane warunki do rozpoczęcia aplikacji na biegłego rewidenta,

  • Jesteś dyspozycyjny, aby odbyć aplikacje zgodnie z przepisami,

  • Posiadasz zdolności analityczne i umiejętności wyciągania wniosków w oparciu o dane,

  • Posiadasz dobre umiejętności komunikacyjne i organizacyjne,

  • Charakteryzuje cię chęć rozwoju, umiejętności logicznego myślenia,

  • Jesteś dokładny oraz precyzyjny,

  • Posiadasz umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej firmie audytorskiej z czołówki rankingów,

  • Możliwość odbycia aplikacji na warunkach określonych rozporządzeniem Ministra Finansów z dnia 19 grudnia 2017 r. w sprawie postępowania kwalifikacyjnego na biegłych rewidentów,

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez współpracę z wysokiej klasy ekspertami,

  • Możliwość udziału w ciekawych projektach dla renomowanych klientów,

POL-TAX Sp. z o.o.

Firma POL-TAX Sp. z o.o. to jedna z czołowych firm na rynku księgowym i audytorskim powstała w 2002 roku. Od początku jej istnienia założycielom przyświecał jasny cel: stworzenie firmy polskiej, dbającej o wysoką jakość usług oraz będącej dla Klienta partnerem w Jego drodze do sukcesu. Po dziś dzień POL-TAX nie ustaje w realizacji swojej misji, stawiając przed sobą nowe wyzwania oraz osiągając perfekcjonizm w każdym obszarze, w którym działa. Ostatnie lata w historii spółki to okres dynamicznego rozwoju. W związku z ciągłym rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Działamy na rynku od 19 lat.

Zatrudniamy około 120 osób.

Przewiń do profilu firmy

Poznaj naszą firmę:

www.pol-tax.pl

Aplikacja:

  • Jeżeli nasza oferta jest dla Państwa interesująca, prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych klikając APLIKUJ TERAZ na dole ogłoszenia

  • W odpowiedzi na ogłoszenie, uprzejmie prosimy o podanie preferowanego poziomu wynagrodzenia brutto

  • Dziękując za Państwa zainteresowanie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami