Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant/-ka

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 19.03.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    RACZYŃSKI SKALSKI & PARTNERS RADCOWIE PRAWNI ADWOKACI SP.P.

    Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Warszawie to dynamicznie rozwijająca się kancelaria prawna specjalizująca się w obsłudze podmiotów z branży finansowej (w tym fin-tech) oraz energetycznej. Obecnie do Departamentu Obsługi Podmiotów Rynku Finansowego poszukujemy osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Warszawa

    Opis stanowiska:

    Świadczenie usług prawnych na rzecz klientów przede wszystkim z branży finansowej pod nadzorem radcy prawnego.

    Wymagania:

    • I lub II rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (znajomość drugiego języka będzie dodatkowym atutem)
    • WARUNEK KONIECZNY: co najmniej roczne doświadczenie w obsłudze podmiotów z branży bankowej, finansowej lub ubezpieczeniowej albo co najmniej roczne doświadczenie w zakresie prowadzenia postępowań sądowych nabyte w jednej z renomowanych kancelarii prawnych
    • umiejętność pracy w zespole
    • dokładność i systematyczność w wykonywaniu swoich obowiązków

    Oferujemy:

    • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia zawodowego
    • elastyczne godziny pracy, w tym częściową możliwość pracy zdalnej
    • elastyczność w zakresie preferowanej formuły współpracy (umowa o pracę, umowa zlecenia, umowa współpracy)
    • udział w budowaniu kancelarii prawnej wyspecjalizowanej m.in. w obsłudze prawnej podmiotów z branży finansowej
    • miłą atmosferę pracy
    • możliwość rozwoju

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowym w zakresie wynikającym z załączonych przeze mnie formularzy aplikacyjnych dla potrzeb prowadzenia procesu rekrutacji przez Raczyński Skalski & Partners Radcowie Prawni Adwokaci Sp.p. z siedzibą w Warszawie.