Logo Pracuj.pl

Aplikant

Law&Investments Marcin Banasik KancelariaO firmie

  • Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Law&Investments Marcin Banasik Kancelaria

Rolna 11

Dębniki

Kraków

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • asysta i bieżące wsparcie w prowadzeniu spraw Klientów Kancelarii
  • sporządzanie pism procesowych, opinii prawnych oraz umów gospodarczych
  • dokonywanie analizy przepisów prawnych, orzecznictwa i doktryny

Nasze wymagania

  • status studenta V roku prawa lub aplikanta radcowskiego/adwokackiego
  • mile widziane doświadczenie w kancelarii lub dziale prawnym
  • znajomość prawa cywilnego i gospodarczego oraz procedury cywilnej oraz chęć dalszego rozwoju w tym zakresie
  • umiejętność przygotowywania pism procesowych, stosowania wiedzy prawniczej w praktyce
  • znajomość prawa upadłościowego i restrukturyzacyjnego będzie dodatkowym atutem
  • biegła obsługa Legalisa / Lexa
  • dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (co najmniej na poziomie B2)
  • bardzo dobre zdolności komunikacyjne i wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia
  • Przyjazną atmosferę w zgranym zespole
  • Umowę o pracę lub zlecenia

O nas

Kancelaria prawna specjalizująca się w prawie gospodarczym, prawie nieruchomości, obsłudze przedsiębiorców.

Aplikant, Rolna 11, Dębniki, Kraków