Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant

KRS KANCELARIA PATRYCJA KAŹMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCHO firmie

KRS KANCELARIA PATRYCJA KAŹMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH

Targowa 35

Łódź

KRS KANCELARIA PATRYCJA KAŹMIERCZAK I TOMASZ WOJDAL SPÓŁKA PARTNERSKA ADWOKATÓW I RADCÓW PRAWNYCH z siedzibą w Łodzi, w związku z dynamicznym rozwojem poszukuje do Zespołu Kancelarii:

Aplikanta
aplikacji adwokackiej lub aplikacji radcowskiej

Zakres obowiązków w dziale procesowym:

  • Sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych;
  • Sporządzanie umów z zakresu prawa cywilnego oraz handlowego;
  • Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z Klientami (także obcojęzycznymi);
  • Przygotowanie formularzy KRS;
  • Reprezentacja Klientów przed sądami powszechnymi i administracyjnymi.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Posiadania statusu aplikanta aplikacji radcowskiej lub adwokackiej;
  • Bardzo dobrej znajomość prawa gospodarczego, a w szczególności prawa spółek oraz prawa cywilnego materialnego i procesowego;
  • Chęci rozwoju zawodowego w zakresie prawa gospodarczego, w tym prawa spółek
    z uwzględnieniem aspektów procesowych;
  • Dobrej znajomości języka angielskiego (mile widziana znajomość innego języka obcego);
  • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych, a także wysokiej kultury osobistej;
  • Samodzielności, zaangażowania i motywacji do dalszego rozwoju;
  • Umiejętności sprawnego korzystania z programów MS Office;
  • Doświadczenia procesowego lub doświadczenia w obsłudze przedsiębiorców;
  • Czynne prawo jazdy kategorii B.

Kandydatom oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub umowę B2B;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do umiejętności oraz doświadczenia, system premiowy.
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturach kancelarii;
  • Stabilną i odpowiedzialną pracę w przyjaznej atmosferze i młodym zespole;
  • Możliwość zdobycia doświadczenia i uczestniczenia w ciekawych projektach;
  • Wyjazdy integracyjne.

Praca od 1 lutego 2021r.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne