Logo Pracuj.pl

Aplikant – Młodszy Prawnik

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ADAM STARCZEWSKIO firmie

  • Warszawa, mazowieckie
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

KANCELARIA RADCY PRAWNEGO ADAM STARCZEWSKI

Bukowińska 22

Warszawa

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • możliwość zdobycia doświadczenia w zakresie prowadzenia skomplikowanych procesów odszkodowawczych dotyczących nieruchomości oraz deliktów władzy publicznej.
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia,
  • stabilność współpracy

Nasze wymagania

  • Wymagania:
  • Aplikant aplikacji adwokackiej/radcowskiej,
  • doświadczenie w pracy w kancelarii,
  • praktyka w zakresie prawa cywilnego, w tym prawa nieruchomości, postępowania cywilnego, prawa i postępowania administracyjnego oraz postępowania przed sądami administracyjnymi,
  • mile widziane doświadczenie w sprawach reprywatyzacji w tym w sprawach tzw. gruntów warszawskich;
  • bardzo dobra znajomość programów prawniczych,
  • samodzielność, sumienność, komunikatywność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • mile widziana współpraca B2B

To oferujemy

  • sporządzanie pism procesowych z zakresu prawa cywilnego oraz prawa i postępowania administracyjnego, w tym prawa nieruchomości,
  • reprezentacja klientów przed sądami powszechnymi, sądami administracyjnymi oraz organami administracji publicznej,
  • analiza dokumentów i orzecznictwa,
  • archiwizacja dokumentów, udział w procesie obiegu dokumentów, czynności administracyjne na potrzeby radcy prawnego,
  • ścisła współpraca z radcą prawnym podczas podejmowanych przez niego czynności związanych z bieżącą obsługą klientów Kancelarii

O nas

Kancelaria zajmuje się prawem obrotu nieruchomościami w tym regulowaniu stanów prawnych nieruchomości. Kancelaria specjalizuje się w procesach odszkodowawczych za delikt władzy publicznej.

Aplikant – Młodszy Prawnik, Bukowińska 22, Warszawa