Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant notarialny - Pracownik Kancelarii Notarialnej

Kancelaria Notarialna Anna Nalazek-Bronkowska Ewa Boroń s.c.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie
  • Pełny etat
  • Specjalista

Zakres obowiązków:

– obsługa klientów Kancelarii,

– obsługa administracyjna i kancelaryjna,

– przygotowanie projektów aktów notarialnych,

– research prawny.

Wymagania:

1) konieczne:

  • doświadczenie w pracy w Kancelarii Notarialnej
  • wymagana znajomość programu Kancelaria Notarialna
  • dokładność
  • dobra organizacja pracy
  • umiejętność pracy w zespole;

2) mile widziana aplikacja notarialna.

Oferujemy pracę w młodym zespole i przyjaznej atmosferze oraz objęcie patronatem.

Ogłoszenie archiwalne