Aplikant- Prawnik do działu procesowego

Polskie Linie Lotnicze LOT

Komitetu Obrony Robotników 43

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie postępowań sądowych na gruncie Rozporządzenia 261/2004, Konwencji Montrealskiej oraz ogólnych przepisów prawa cywilnego

  • Sporządzanie opinii prawnych, rekomendacji oraz pism procesowych w języku polskim i angielskim

  • Utrzymywanie kontaktu z organami zagranicznymi

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach i w aktach prawnych

  • Występowanie przed urzędami i sądami

  • Przygotowywanie tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum C1 - warunek konieczny

  • Doświadczenie w pracy w obszarze prawnym, najchętniej w dziale procesowym

  • Bardzo dobra znajomość prawa cywilnego

  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

  • Odpowiedzialność, samodzielność, dokładność, zaangażowanie, komunikatywność

Mile widziane

  • Odbywanie aplikacji radcowskiej lub adwokackiej

  • Znajomość innych języków obcych będzie dużym atutem

  • Doświadczenie w branży lotniczej

To oferujemy

  • Współpraca w ramach atrakcyjnego kontraktu B2B

  • Możliwość rozwoju w zespole doświadczonych adwokatów i radców prawnych

  • Udział w ciekawych projektach w dużej i złożonej organizacji

  • Możliwość wdrażania własnych pomysłów i innowacyjnych rozwiązań oraz rozwoju kompetencji

  • Zniżki na bilety lotnicze na wszystkie rejsy LOT-u

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi