Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant - Radca prawny

ECDP GROUP

  • plac Wolności 4
    Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ECDP GROUP

plac Wolności 4

Katowice

Wymagania:

  • Doradztwo prawno-biznesowe dla członków organów spółki oraz prowadzenie spraw korporacyjnych firmy
  • Sporządzanie, opiniowanie oraz negocjowanie umów z kontrahentami
  • Prowadzenie spraw sądowych i pozasądowych związanych z dochodzeniem roszczeń
  • Współpraca z innymi działami spółki
  • Dbanie o porządek na stanowisku pracy
  • Wykonywanie innych poleceń przełożonego

Opis stanowiska:

  • Wykształcenie wyższe, kierunki prawnicze
  • Doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku – min. 2 lata
  • Znajomość prawa w zakresie zobowiązań i zabezpieczenia roszczeń
  • Wiedza na temat umów gospodarczych

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie doradztwa biznesowego
  • Stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia umiejętności w dynamicznie rozwijającej się organizacji
  • Niezbędne narzędzia do pracy (laptop, telefon)
  • Pracę w zgranym zespole
  • Elastyczny czas pracy
  • Benefity pozapłacowe

Ogłoszenie archiwalne