Oferta pracy

Aplikant / Radca Prawny (wewnętrzny Dział Prawny)

PwC

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Opracowywanie i opiniowanie umów,

  • Czynny udział w negocjacjach,

  • Udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych,

  • Przygotowywanie i opiniowanie pism i dokumentów, w tym regulaminów i procedur,

  • Prowadzenie postępowań sądowych,

  • Prowadzenie korespondencji z urzędami i sądami,

  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym.

Nasze wymagania

  • Aplikacja radcowska (co najmniej 2 rok) albo tytuł Radcy Prawnego,

  • Minimum 4-letnie doświadczenie w charakterze prawnika w dziale prawnym firmy lub kancelarii zajmującej się kompleksową obsługą przedsiębiorców,

  • Znajomość i umiejętność stosowania przepisów z zakresu prawa cywilnego, w tym zwłaszcza prawa zobowiązań (w szczególności umów z zakresu prawa IT), prawa handlowego, prawa pracy, prawa własności intelektualnej i prawa nowych technologii oraz prawa ochrony danych osobowych,

  • Biegła znajomość języka angielskiego (codzienny kontakt z klientem w języku obcym),

  • Doświadczenie w obsłudze prawnej zagranicznych podmiotów,

  • Profesjonalizm w podejściu do realizowanych projektów i wysoki poziom odpowiedzialności za powierzone zadania oraz relację z klientem,

  • Samodzielność,

  • Umiejętność pracy w zespole i w międzynarodowym środowisku,

  • Umiejętność zarządzania czasem i realizacji założonych celów.

To oferujemy

  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego w wiodącej firmie doradczej, wśród wysokiej klasy specjalistów z doświadczeniem w najbardziej renomowanych firmach,

  • Umowa o pracę i pakiet świadczeń socjalnych,

  • Konkurencyjne wynagrodzenie z prywatną opieką medyczną dla Pracownika i członków najbliższej rodziny oraz punktami do wykorzystania na - m. in. kartę sportową, bilety do kina, voucher do restauracji, bony zakupowe i wiele innych,

  • Praca w zgranym zespole profesjonalistów,

  • Dostęp do wewnątrzfirmowego programu szkoleń.