Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - adwokacki I/II roku - Prawnik

Kotkowska - Pyzel Chmielewski Radcowie Prawni Spółka Partnerska

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat, część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

Kancelaria Prawna Kotkowska Pyzel Chmielewski Radcowie prawni spółka partnerska  z siedzibą w Warszawie (Śródmieście) zatrudni aplikanta radcowskiego / adwokackiego I/II roku - Prawnika.

Oferujemy pracę w młodym zespole prawników, życzliwie podejście do pracownika oraz umowę o pracę.

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie CV wraz z zgodą na przetwarzanie danych osobowych dla potrzeb rekrutacji oraz podanie wymagań finansowych

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Nasze wymagania

  • Mile widziane, ale nie konieczne doświadczenie w pracy o podobnym charakterze.