Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant radcowski - adwokacki

Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka partnerskaO firmie

Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka partnerska

Prądnicka 12

Kraków

Kancelaria Malinowscy i Wspólnicy. Adwokaci i Radcowie Prawni. Spółka Partnerska w Krakowie poszukuje aplikanta radcowskiego lub adwokackiego I lub II roku.

Do zakresu obowiązków aplikanta należało będzie w szczególności:

  • analiza przepisów prawnych, piśmiennictwa i orzecznictwa,
  • bieżąca obsługa prawna klientów Kancelarii,
  • przygotowywanie pism procesowych, projektów umów oraz innych tekstów prawnych,
  • zastępstwo procesowe przed sądami i in. organami.

Od kandydata oczekujemy:

  • uprawnień do zastępowania pełnomocników przed sądami, organami ścigania, organami państwowymi, samorządowymi i innymi instytucjami,
  • doświadczenia związanego z pracą w kancelarii,
  • bardzo dobrej znajomości prawa cywilnego, handlowego oraz procedury cywilnej,
  • sumienności, staranności i dobrej organizacji pracy,
  • dobrej znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie,
  • znajomości pakietu MS Office i programów LEX, LEGALIS.

Oferujemy:

  • możliwość zdobycia doświadczenia w Kancelarii specjalizującej się w prawie gospodarczym i obsłudze prawnej przedsiębiorców,
  • różnorodny zakres obowiązków,
  • przyjazną atmosferę pracy,
  • stabilne warunki zatrudnienia.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne