Ta oferta pracy jest nieaktualna od 20 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski/adwokacki

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 01.04.2019

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    logo fotografia
    Jesteśmy międzynarodową firmą doradczą z główną siedzibą w Norymberdze. Posiadamy 111 biur w 51 krajach. Od ponad 25 lat jesteśmy obecni w Polsce, gdzie zajmujemy się doradztwem podatkowym, prawnym oraz personalnym. Prowadzimy działalność audytorską i oferujemy outsourcing finansowo – księgowy. Można nas znaleźć w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Krakowie, Gliwicach i Gdańsku.
    miejsce pracy: Kraków

    Oferujemy

    • pokrycie przez Pracodawcę opłaty za aplikację oraz składki korporacyjnej
    • możliwość objęcia patronatem
    • stała opieka merytoryczna doświadczonych prawników
    • praca w międzynarodowych projektach prawnych
    • możliwość indywidualnego rozwoju, szeroki wachlarz szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
    • dostosowane do stażu pracy oraz umiejętności kandydata wynagrodzenie
    • szeroki pakiet świadczeń socjalnych obejmujący m.in. prywatną opiekę medyczną
    • unikalny program dodatkowych świadczeń pracowniczych z zakresu sportu i rekreacji

    Poszukiwane kompetencje

    • rozpoczęta aplikacja radcowska/adwokacka
      (I lub II rok)
    • komunikatywna znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
    • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw, w tym spółek prawa handlowego
    • umiejętność bardzo dobrej organizacji czasu pracy
    • wysokiej kultury osobistej i zaangażowania
    • punktualności, odpowiedzialności za jakość i terminowość realizowanych zadań
    • umiejętności rozpoznawania problemów i ich rozwiązywania

    Zakres obowiązków

    • analiza przepisów i orzecznictwa
    • sporządzanie opinii prawnych i doradztwo prawne w zakresie zleconym przez Klientów
    • opracowywanie pism procesowych związanych z postępowaniami w sprawach dotyczących Klientów Kancelarii
    • praca zespołowa z aplikantami, asystentami oraz adwokatami, radcami prawnymi i doradcami podatkowymi
    • archiwizacja danych
    • wsparcie radcy prawnego/adwokata w codziennych zadaniach
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie
    aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    nagrody