Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski / adwokacki / prawnik

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.O firmie

Kancelaria Prawna Lebek i Wspólnicy sp.k.

Świętego Mikołaja 7

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • obsługa prawna Klientów Kancelarii, w szczególności przygotowywanie porad, opinii prawnych, projektów umów

  • współpraca z radcami prawnymi lub adwokatami w zakresie obsługi Klientów Kancelarii

  • sporządzanie pism procesowych

  • uczestnictwo w rozprawach (w razie odbywania aplikacji)

  • bieżący kontakt z Klientami Kancelarii w zakresie powierzonych do obsługi spraw

  • przygotowywanie publikacji prasowych i innych materiałów o tematyce prawniczej.

Nasze wymagania

  • odbywania aplikacji radcowskiej / adwokackiej lub co najmniej dwuletniego doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej i/lub na stanowisku prawnika u przedsiębiorcy

  • doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej i/lub na stanowisku prawnika u przedsiębiorcy

  • biegłej znajomość języka obcego (preferowany angielski), w tym prawniczego

  • bardzo dobrej organizacji pracy

  • gotowości do stałego rozwoju zawodowego

  • dyspozycyjności, rzetelności, umiejętności pracy w zespole

  • wysokiej kultury osobistej i odpowiedzialności

  • samodzielności w wykonywaniu zadań

Mile widziane

  • znajomość i doświadczenie w zakresie prawa zamówień publicznych.

To oferujemy

  • przyjazną kulturę organizacyjną

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w doświadczonym, zmotywowanym zespole

  • stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się Kancelarii

  • możliwość zdobywania cennego doświadczenia zawodowego oraz rozwoju dzięki współpracy z doświadczonymi prawnikami

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia.

Jeśli:

• szukasz ciekawej, ambitnej pracy i perspektyw zawodowych na przyszłość,

• pragniesz poszerzać swoje kompetencje i rozwijać umiejętności,

• masz doświadczenie w pracy z Klientem,