Logo Pracuj.pl

Aplikant radcowski / adwokacki

BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sroka Nilsson Spółka komandytowaO firmie

  • Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • aktywny udział w pracach przy obsłudze zleceń Klientów kancelarii;
  • obsługa transakcyjna i badania due diligence w obszarze energetyki;
  • przygotowywanie pism procesowych;
  • prowadzenie korespondencji w postępowaniu administracyjnym;
  • doradztwo regulacyjne;
  • postępowanie przed prezesem URE oraz aukcje OZE;
  • doradztwo Klientom kancelarii w zakresie zagadnień związanych z branżą OZE;
  • wsparcie pozostałych działów kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych Klientów.

Nasze wymagania

  • Wymagamy co najmniej rocznego doświadczenia zawodowego zakresie obsługi prawnej podmiotów korporacyjnych;
  • znajomości prawa spółek handlowych, prawa budowlanego, energetycznego i ochrony środowiska;
  • znajomości zagadnień związanych z branżą OZE będzie dodatkowym atutem;
  • biegłej znajomości języka angielskiego w piśmie i w mowie, znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem;
  • umiejętności obsługi programu MS OFFICE;
  • komunikatywności;
  • wysokiej kultury osobistej;
  • odpowiedzialnego i rzetelnego wykonywania powierzonych zadań;
  • umiejętności analitycznych i kreatywnego myślenia;
  • zdolności do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowania oraz dobrej organizacji czasu pracy.

To oferujemy

  • bardzo dobre warunki pracy w atrakcyjnym, dobrze zlokalizowanym biurze;
  • pakiet świadczeń socjalnych w postaci karty Multisport oraz prywatnej opieki medycznej;
  • możliwość ścisłej współpracy z doświadczonymi prawnikami kancelarii;
  • możliwość udziału w doradztwie prawnym przy realizacji projektów prowadzonych dla podmiotów reprezentujących nowoczesne branże gospodarcze;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.
  • możliwość rozwoju oraz stałego zatrudnienia.

Aktualne oferty pracodawcy
WAR/APLIKANT

Aplikant radcowski / adwokacki, Warszawa