Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski / adwokacki

Gryn Sielicka i Wspólnicy Spółka Komandytowa

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna

Racławicka 114

Mokotów

Warszawa

Twój zakres obowiązków

Opis stanowiska:

doradztwo prawne dla klientów Kancelarii,

przygotowywanie pism w toku postępowania przedsądowego i sądowego,

Nasze wymagania

Wymagania:

rozpoczęty I lub II rok aplikacji adwokackiej lub radcowskiej,

minimum rok doświadczenia w pracy w kancelarii prawnej bądź w urzędzie administracji publicznej lub państwowej,

znajomość przepisów prawa cywilnego, prawa gospodarczego, procedury cywilnej oraz umiejętność ich praktycznego zastosowania,

umiejętność logicznego myślenia, operatywność i samodzielność,

zaangażowanie w wykonywane zadania i odpowiedzialność za realizację powierzonych zadań.

To oferujemy

Oferujemy:

odpowiedzialną, samodzielną i ciekawą pracę,

rozwój zawodowy,

możliwość zdobycia nowych doświadczeń i poszerzenia wiedzy,

dobrą atmosferę pracy w przyjaznym, dynamicznym i młodym zespole.

O nas

Praca na stanowisku Prawnika będzie polegała na codziennym wsparciu Partnerów Kancelarii oraz starszych prawników kancelarii.