Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Radcowski - Adwokacki

Głowacki i Wspólnicy Sp. k.

Marszałkowska 76

Śródmieście

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • udział w projektach z zakresu prawa handlowego i prawa spółek m.in. połączeń, przekształceń, likwidacji spółek

  • uczestnictwo w transakcjach fuzji i przejęć

  • bieżąca obsługa korporacyjna spółek

  • sporządzanie, negocjowanie i opiniowanie umów

  • przygotowywanie opinii prawnych

  • prowadzenie korespondencji oraz udział w spotkaniach z klientami

Nasze wymagania

  • doświadczenie w pracy w kancelarii prawniczej, dziale prawnym spółki, lub organach państwowych

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego

  • znajomość zagadnień z prawa cywilnego, handlowego, prawa spółek oraz podatków

  • dobra znajomość języka angielskiego w tym terminologii prawniczej

  • dobra organizacja własnej pracy

  • samodzielność, komunikatywność

  • dodatkowym atutem będzie zainteresowanie jednym z następujących zagadnień: obowiązki giełdowych spółek publicznych, RODO

To oferujemy

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów

  • Możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Kulturę organizacyjną nastawioną na zaufanie, autonomię i odpowiedzialność

  • Ciekawe wyzwania i możliwości rozwoju zawodowego

  • Pracę w kreatywnym, twórczym, dynamicznym i przyjaznym zespole

  • możliwość szerokiego rozwoju warsztatu zawodowego pozwalającego na bezproblemowe przygotowanie się do egzaminu końcowego

O nas

Kancelaria prawnicza Głowacki i Wspólnicy od wielu lat zapewnia kompleksową obsługę prawną podmiotów gospodarczych. Jej trzon tworzy silny zespół radców prawnych i adwokatów posiadających wieloletnie doświadczenie zawodowe w obszarach składających się na specjalizacje Kancelarii.