Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - adwokacki

Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.p.O firmie

  • aleja Róż 12
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Pełny etat
  • Specjalista

Mazur i Wspólnicy Kancelaria Adwokatów i Radców Prawnych sp.p.

aleja Róż 12

Warszawa

Jesteśmy wiodącą kancelarią prawną, wyspecjalizowaną w wygrywaniu sporów z bankami. Przetarliśmy wiele dróg na szlaku sporów frankowiczów. W związku z dynamicznym rozwojem praktyki procesowej nawiążemy stałą, długofalową współpracę z aplikantami radcowskimi/adwokackimi.

Opis stanowiska:

  • Bieżące wsparcie mecenasa prowadzącego sprawę,
  • Sporządzanie pism procesowych,
  • Zastępstwo na rozprawach,
  • Bieżący kontakt z klientami.

Wymagania:

  • rozpoczęta aplikacja radcowska,
  • znakomita organizacja pracy,
  • odpowiedzialność i gotowość do uczenia się pod kierownictwem radcy prawnego lub adwokata,
  • preferowane: doświadczenie na sali sądowej, szczególnie w sporach z sektorem finansowym, ubezpieczeniowym i pochodnymi.

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie, elastyczne godziny pracy i znakomitą atmosferę "na pokładzie",
  • możliwość zmierzenia się ze strategiami procesowymi kilkudziesięciu najlepszych Kancelarii w kraju, które reprezentują w sądach naszych oponentów,
  • żywą znajomość procesu cywilnego, z przebogatym zakresem zagadnień procesowych i niezliczonymi wybiegami taktycznymi i procesowymi naszych przeciwników,
  • udział w "brainstormach" zespołu mecenasów w kwestiach materialnoprawnych, których jest bez liku,
  • możliwość doskonalenia warsztatu pisarskiego, szczególnie w pismach procesowych (repliki, pełne spektrum środków zaskarżenia, zmagania z przeciwnikiem po zakończonych procesach i wiele, wiele innych).

Ogłoszenie archiwalne