Ta oferta pracy jest nieaktualna od 100 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski - adwokacki ze znajomością języka angielskiego i niemieckiego

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 12.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

CGO Legal Chajdas Gawlak Owczarek Sp. k. jest łódzką kancelarią prawną, świadczącą usługi dla biznesu w zakresie doradztwa prawnego oraz podatkowego ze szczególnym uwzględnieniem tematyki międzynarodowej.
Miejsce pracy: Łódź

Poszukujemy aplikantów radcowskich i adwokackich pierwszego lub drugiego roku z biegłą znajomością języka angielskiego i niemieckiego

 Zakres obowiązków:

  • Obsługa klientów korporacyjnych
  • Sporządzanie pism procesowych oraz opinii prawnych
  • Kontakt z klientem (także obcojęzycznym)
  • Substytucja procesowa
  • Realizacja projektów międzynarodowych w obszarze optymalizacji podatkowej

  Od kandydatów oczekujemy:

  • Znajomości prawa handlowego, cywilnego, podatkowego oraz europejskiego
  • Biegłej znajomości języka angielskiego (C1, C2) i niemieckiego (B2/C1, C2)
  • Dyspozycyjności
  • Umiejętności organizacyjnych i komunikacyjnych
  • Zdolności szybkiego uczenia się
  • Zaangażowania i silnej motywacji do rozwoju
  • Umiejętności sprawnego korzystania z programów Ms Office
  • Znajomość drugiego języka obcego będzie dodatkowym atutem

Kandydatom oferujemy:

  • Pracę w młodym, ambitnym zespole
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w prężnie rozwijającej się kancelarii
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i dodatki (m.in. kartę Fit Profit)

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.