Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski / Aplikant adwokacji

Kancelaria Radcy Prawnego dr Maciej Zaleski

3 5004 500 netto (+ VAT) / mies.
  • Koronowska 8
    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Kontrakt B2B
  • Część etatu
  • Specjalista
  • pracodawca nie wymaga CV

Koronowska 8

Warszawa

Jesteśmy specjalistyczną kancelarią zajmującą się kilkoma bezpośrednio powiązanymi dziedzinami prawa. Od lata zajmujemy się wszystkim co jest związane z nieruchomościami  oraz finansami i bankowością, a także wspieramy przedsiębiorców w ich codziennych wyzwaniach.

Świadczymy usługi w języku angielskim dla klientów obcojęzycznych oraz wspieramy naszych rodaków w relacjach z osobami i podmiotami zagranicznymi. Posiadamy też wieloletnie doświadczenie w pomocy prawnej dla Polaków mieszkających za granicą, czemu sprzyja rozwój technologii..

Kto: Kancelaria Radcy Prawnego dr Maciej Zaleski (Warszawa)

Kogo: Aplikant radcowski/ adwokacki

Praca stacjonarna: w siedzibie kancelarii, dzielnica Sadyba oraz w siedzibie dewelopera (Warszawa Mokotów)

Zakres obowiązków:

  1. Wsparcie kancelarii w realizowanych projektach,
  2. Uczestnictwo/zastępstwo w rozprawach,
  3. Sporządzanie pism procesowych, umów oraz innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii,
  4. Wewnętrzna obsługa prawna dewelopera związana z
  5. Koordynacja obiegu dokumentów w powierzonych sprawach oraz dbanie o ich kompletność.

Zainteresowane osoby prosimy o wysyłanie swojego CV, wraz ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych.

Wymagania:

  1. Znajomość przepisów ustawy deweloperskiej oraz przepisów prawa budowlanego
  2. Znajomość przepisów prawa adekwatnie do poziomu edukacji i praktyki,
  3. Bardzo dobra organizacja czasu pracy i samodzielność w realizowanych czynnościach,
  4. Wysoka kultura osobista,
  5. Odpowiedzialność, staranność i dokładność,
  6. Dyspozycyjność przynajmniej 3 dni w tygodniu.

Oferujemy:

  1. Zdobycie doświadczenia zawodowego
  2. Miłą atmosferę w firmie
  3. Umowę o współpracy

Ogłoszenie archiwalne