Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - aplikant adwokacki do działu prawa nieruchomości

Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp.KO firmie

Kancelaria Prawna Schampera, Dubis, Zając i Wspólnicy Sp.K

Kazimierza Wielkiego 3

Wrocław

Twój zakres obowiązków

Praca jako aplikant radcowski.

Nasze wymagania

  • biegła znajomość języka angielskiego lub języka niemieckiego;

  • status aplikanta radcowskiego lub adwokackiego;

  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz administracyjnego;

  • umiejętność pracy pod presją czasu, sprawna organizacja pracy;

  • odpowiedzialność za powierzone zadania, rzetelność i zaangażowanie.

To oferujemy

  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia;

  • możliwość udziału w kursie języka angielskiego lub niemieckiego finansowanym przez Kancelarię;

  • możliwość rozwoju zawodowego w związku z udziałem w licznych międzynarodowych projektach;

  • zagraniczne staże w partnerskich kancelariach sieci.

Jesteśmy międzynarodową kancelarią prawną, częścią europejskiej sieci kancelarii prawnych SCHINDHELM oraz członkiem INTERNATIONAL ADVISORY GROUP - międzynarodowej sieci kancelarii prawnych i podatkowych. Nasi klienci to wiodące zagraniczne i międzynarodowe podmioty gospodarcze. W Polsce naszym klientom doradzamy z biur w Warszawie i we Wrocławiu.

Przewiń do profilu firmy