Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - Aplikant adwokacki

LEGAL VIEW

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa zlecenie, kontrakt B2B, umowa o staż / praktyki
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie umów, analizowanie i negocjowanie warunków umownych,

  • przygotowywanie projektów pism, opinii i analiz, w szczególności w zakresie prawa cywilnego oraz prawa gospodarczego,

  • przygotowywanie pism procesowych.

Nasze wymagania

  • Poszukujemy osoby odbywającej aplikację adwokacką lub radcowską,

  • zainteresowanie różnymi dziedzinami prawa, a w szczególności prawa gospodarczego/prawa cywilnego,

  • dobra znajomość j. angielskiego będzie atutem.

To oferujemy

  • Zdobycie umiejętności i doświadczenia z zakresu spraw gospodarczych,

  • samodzielną pracę przy wsparciu starszych prawników w obsłudze klienta biznesowego,

  • pracę zdalną bez ograniczeń,

  • możliwość rozwijania biegłości w zakresie legal English.

Benefity

  • elastyczny czas pracy

  • brak dress code’u

  • możliwość uzyskania uprawnień

O nas

Obsługujemy przede wszystkim klientów w zakresie prawa gospodarczego i cywilnego, z uwzględnieniem spraw dot. IT, własności intelektualnej oraz danych osobowych. Wśród naszych klientów znajdują się spółki z branży nieruchomości, odnawialnych źródeł energii, mody i IT, w tym spółki zagraniczne. Zajmujemy się przygotowywaniem i negocjowaniem umów, kompleksowym przygotowywaniem aspektów prawnych inwestycji oraz obsługą korporacyjną spółek, jak też doradztwem w zakresie aspektów prawa handlowego.

Stawiamy na biznesowe podejście, ułatwiające naszym klientom podejmowanie decyzji biznesowych. Stawiamy na prostotę wypowiedzi, jasność przekazu i sprawne działanie.