Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski / Aplikant adwokacki

KANCELARIA ADWOKACKA DARIUSZ KRUPA SPÓŁKA KOMANDYTOWO-AKCYJNA

  • Rynek 39/40, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • rekrutacja zdalna

Rynek 39/40

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy prawników do działu spraw sądowych, do których obowiązków będzie należało:

  • przygotowywanie pism procesowych

  • bieżąca asysta dla adwokatów i radców prawnych naszej kancelarii

  • samodzielny udział w rozprawach sądowych

Nasze wymagania

  • Jeżeli:

  • jesteś aplikantem pierwszego, bądź drugiego roku lub właśnie zdałeś egzamin wstępny na aplikację,

  • nie jest Ci obce analityczne myślenie,

  • umiesz pracować samodzielnie, jak i w zespole,

  • nie poddajesz się presji czasu,

  • jesteś systematyczna (systematyczny), skrupulatna (skrupulatny), uporządkowana (uporządkowany) i konsekwentna (konsekwentny),

  • znasz dobrze prawo cywilne i procedurę cywilną,

  • znasz język angielski, co najmniej w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację,

  • umiesz posługiwać się MS Office oraz Systemem Informacji Prawnej LEX,

  • to możesz zostać członkiem naszego zespołu i wspólnie z nami rozwijać swoje umiejętności oraz kontynuować karierę zawodową.

  • Zapraszamy do udziału w rekrutacji także studentów V roku prawa zamierzających w najbliższej przyszłości rozpocząć aplikację adwokacką bądź radcowską.

To oferujemy

  • Ze swojej strony oferujemy:

  • wynagrodzenie dostosowane do wiedzy i doświadczenia

  • system bonusów

  • stabilną pracę

  • pracę z doświadczonymi prawnikami  (adwokatami i radcami prawnymi)

  • możliwość rozwoju i zdobycia wszechstronnego doświadczenia zawodowego w kancelarii adwokackiej z wieloletnim doświadczeniem na rynku

  • możliwość objęcia patronatem (zarówno na aplikacji adwokackiej, jak i radcowskiej)

O nas

Kancelaria Adwokacka Dariusz Krupa S.K.A. świadczy pomoc prawną  na rzecz  podmiotów gospodarczych zapewniając im kompleksową obsługę prawną.

Doradzaliśmy przy wielu przedsięwzięciach gospodarczych, zarówno międzynarodowym korporacjom, jak i dużym i średnim polskim przedsiębiorcom.

Do naszych stałych klientów należą duże międzynarodowe firmy z sektora usług finansowych, dla których prowadzimy obsługę prawną z zakresu prawa bankowego, jak i obsługę spraw sądowych.

Świadczymy pro bono pomoc prawną  dla ruchów prodemokratycznych.

Więcej informacji o nas znajdziesz na naszej stronie internetowej.