Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - asystent radcy prawnego

KANCELARIA EKOLOGICZNA MARCIN KAŹMIERSKI

  • Poznań, wielkopolskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Asystent

Firma zajmująca się wsparciem przedsiębiorstw i jednostek administracji publicznej w kwestiach związanych z szeroko pojętą ochroną środowiska poszukuje osoby na stanowisko aplikant radcowski - asystent radcy prawnego.

Zakres obowiązków:

  • Sporządzanie projektów pism, opinii, analiz oraz innych dokumentów w bieżącej działalności kancelarii,
  • Prowadzenie kwerendy orzecznictwa i literatury,
  • Bieżąca obsługa korespondencji,
  • Archiwizacja i koordynowanie archiwizacją dokumentów,
  • Realizacja bieżących obowiązków asystenckich,
  • Inne prace biurowe i administracyjne niezbędne do prawidłowego funkcjonowania działu prawnego.

Wymagania:

  • Wyższe wykształcenie z zakresu prawa lub ochrony środowiska lub pokrewne,
  • Umiejętność obsługi oprogramowania Microsoft Office,
  • Umiejętność obsługi bazy danych LEX oraz biegła umiejętność analizy aktów prawnych,
  • Umiejętność logicznego myślenia,
  • Dobra organizacja pracy,
  • Komunikatywność i otwartość na nowe wyzwania,
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.

Mile widziane:

  • Znajomość zasad ISO 9001 i pokrewnych,
  • Znajomość przepisów prawa ochrony środowiska i pokrewnych,
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, w szczególności związane z realizacją obowiązków asystenckich,
  • Rozpoczęta aplikacja radcowska lub gotowość do jej podjęcia.

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • Pracę w przyjaznej atmosferze,
  • Możliwości finansowania szkoleń i kursów,
  • Wpływ na rozwój firmy,
  • Możliwości zdobycia szerokiego doświadczenia w zakresie ochrony środowiska, prawa i administracji.

Ogłoszenie archiwalne