Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski I lub II roku

Financial Factory Sp. z o. o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie dla radcy prawnego w bieżących czynnościach,

  • przygotowywanie pism procesowych, dokumentów sądowych i egzekucyjnych,

  • obsługa procesu i realizacja procedur windykacji,

  • bieżąca obsługa prawna podmiotów gospodarczych, w szczególności firm produkcyjnych i z rynku finansowego, głównie w zakresie prawa cywilnego oraz handlowego.

Nasze wymagania

  • wykształcenie – aplikant radcowski I lub II roku,

  • sumienność,

  • kreatywność i odpowiedzialność,

  • komunikatywność i rzetelność,

  • znajomość zagadnień z dziedziny prawa gospodarczego, handlowego, prawa cywilnego,

  • mile widziana znajomość zagadnień z zakresu prawa upadłościowego oraz prawa restrukturyzacyjnego,

  • mile widziane doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,

  • chęć rozwoju i nauki nowych rzeczy.

To oferujemy

  • możliwość stałego rozwoju zawodowego,

  • stabilne zatrudnienie,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • pomoc merytoryczną naszych prawników,

  • udział w ambitnych i satysfakcjonujących projektach.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji (CV, listu motywacyjnego) klikając w przycisk aplikowania.