Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant radcowski I roku

ZPZ LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DAGMARA SZYGUŁA-ŻUCHOWSKAO firmie

  • plac Wolności 7
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ważna jeszcze 3 dni
    do: 26 lis 2020
  • Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

ZPZ LEGAL KANCELARIA RADCY PRAWNEGO DAGMARA SZYGUŁA-ŻUCHOWSKA

plac Wolności 7

Wrocław

Jesteśmy Kancelarią radców prawnych. W pracy z Klientami stawiamy na zaangażowanie, dyspozycyjność i profesjonalizm. Jakość świadczonych przez nas usług jest wynikiem wieloletniego doświadczenia, zdobytych w tym czasie specjalizacji oraz – co najważniejsze – wynikiem dbałości i otwartości na potrzeby Klientów.

Obszary naszych specjalizacji to w szczególności: błędy medyczne, pomoc frankowiczom, spadki, sprawy rodzinne, nieruchomości oraz ochrona danych osobowych, działalność lecznicza, sukcesja, procesy inwestycyjno-budowlane.

Najważniejsze zadania:

  • bieżące wsparcie zespołu radców prawnych w realizowanych projektach
  • sporządzanie pism procesowych
  • przygotowywanie projektów umów, analiz i opinii prawnych
  • prowadzenie korespondencji z klientami Kancelarii
  • obsługa kancelarii pod kątem administracyjno-biurowym
  • kontakt z organami administracji, sądami, notariuszami, klientami kancelarii
  • przygotowywanie treści na stronę internetową Kancelarii, przygotowywanie treści do newslettera prawnego

Od Kandydatów aplikujących na to stanowisko oczekujemy:

  • aplikant radcowski I roku
  • komunikatywność
  • dobra organizacja pracy
  • sumienność, rzetelność
  • odpowiedzialność
  • postawa otwarta na przyswajanie wiedzy
  • chęć ciągłego rozwoju i poszerzania zakresu umiejętności
  • mile widziane doświadczenie w wyżej wymienionym zakresie

Oferujemy:

  • umowę zlecenia/ B2B
  • zatrudnienie w dynamicznym, przyjaznym zespole, możliwość rozwoju zawodowego
  • udział w ciekawych projektach

Ogłoszenie archiwalne