Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant radcowski

LIBERA I WSPÓLNICY KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH sp.k.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Głównymi specjalizacjami Kancelarii są kredyty frankowe, nieruchomości, oraz obsługa spółdzielni mieszkaniowych.

Do działu Cywilnego Kancelarii poszukujemy aplikanta radcowskiego / aplikantki radcowskiej.

Podstawowe obowiązki:

  • sporządzanie projektów pism procesowych,
  • analiza przepisów i orzecznictwa
  • kontakty z sądami, komornikami,
  • udział w rozprawach,

Od kandydatów oczekujemy:

  • sumienności, dokładności,
  • obowiązkowości,
  • znajomości prawa cywilnego i procedury cywilnej,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności przy wykonywaniu zadań.

Oferujemy:

  • pracę w młodym zespole, w dobrej atmosferze,
  • możliwość zdobywania doświadczenia w kancelarii procesowej i na salach sądowych,
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • kartę Multisport

Ogłoszenie archiwalne