Logo Pracuj.pl

Aplikant Radcowski - Prawnik

MASKPOL S.A.O firmie

  • Konieczki (pow. kłobucki)
    Konieczki (pow. kłobucki), śląskie
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca i kompleksowa obsługa prawna spraw Spółki: udzielanie porad prawnych, opinii, wyjaśnień i konsultacji prawnych,
  • Koordynacja obiegu dokumentów w powierzonych sprawach oraz dbanie o ich kompletność
  • i adekwatność,
  • Przygotowywanie, we współpracy z poszczególnymi komórkami Spółki tekstów regulaminów, zarządzeń i innych wewnętrznych aktów prawnych,
  • Przygotowywanie analiz prawnych dla Kierownika Działu Prawnego,
  • Przygotowanie pism procesowych wraz z całą dokumentacją sprawy sądowej,
  • Bieżąca analiza zmian w przepisach prawnych i orzecznictwie sądowym,
  • Uzgadnianie, pod względem formalno-prawnym, umów zawieranych przez Spółkę oraz innej dokumentacji dot. działalności Spółki.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe prawnicze (pożądane: w trakcie I lub II roku aplikacji),
  • Co najmniej 2 letnie doświadczenie w zakresie obsługi prawnej,
  • Gruntowna i praktyczna wiedza z zakresu prawa cywilnego, prawa pracy, prawa gospodarczego i handlowego,
  • Doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych oraz przygotowywaniu pism procesowych,
  • Doświadczenie w sporządzaniu, opiniowaniu i negocjowaniu umów,
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność za jakość i terminowość realizowanych zadań, umiejętność dobrej organizacji pracy,
  • Dobra znajomość pakietu MS Office,
  • Komunikatywność i umiejętności pracy w zespole,
  • Umiejętność organizacji pracy własnej,
  • Umiejętność pracy pod presją czasu,
  • Nastawienie na realizację celów.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym.

To oferujemy

  • Umowę o pracę na ½ etatu,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Pakiet socjalny (opieka medyczna, dodatkowe ubezpieczenie, karta Multisport itp.).

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie

Aplikant Radcowski - Prawnik, Konieczki (pow. kłobucki)