Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski/ Prawnik

GR - SERVICE SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

  • Młyńska 5A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 23 dni temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular), młodszy specjalista (Junior)

Młyńska 5A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Zakres obowiązków według zleconych zadań

Nasze wymagania

  • Znajomość zagadnień z dziedziny prawa upadłościowego, prawa restrukturyzacyjnego, prawa gospodarczego, handlowego oraz prawa cywilnego,

  • Umiejętność redagowania pism procesowych, sporządzania umów i opinii prawnych,

  • Doświadczenie w pracy w kancelarii prawnej,

  • Znajomość języka obcego w stopniu zaawansowanym,

  • Komunikatywność, dokładność,

  • Samodzielność i zaangażowanie w realizacji powierzonych zadań,

  • Chęć rozwoju i nauki.

To oferujemy

  • Możliwość rozwoju zawodowego, łączenia pracy z nauką oraz zdobycia doświadczenia umożliwiającego uzyskanie uprawnień doradcy restrukturyzacyjnego,

  • Udział w ciekawych postępowaniach upadłościowych i restrukturyzacyjnych,

  • Przyjazną atmosferę pracy w młodym i profesjonalnym zespole,

  • Adekwatne do zaangażowania wynagrodzenie.