Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant radcowski - Prawnik

Kancelaria Radców Prawnych Tarnowski Szymała i Wspólnicy S.K.A.O firmie

  • Legnicka 59
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę, Umowa zlecenie, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Kancelaria Radców Prawnych Tarnowski Szymała i Wspólnicy S.K.A.

Legnicka 59

Wrocław

Kancelaria Radców Prawnych Tarnowski Szymała i Wspólnicy Spółka Komandytowo-Akcyjna z siedzibą we Wrocławiu poszukuje osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:

  • udzielanie wyjaśnień i konsultacji klientom Kancelarii,
  • sporządzanie pism procesowych,
  • merytoryczna analiza spraw,
  • prowadzenie postępowań sądowych i egzekucyjnych,
  • występowanie przed Sądami i organami administracji publicznej,
  • opiniowanie i przygotowywanie umów,
  • wsparcie radcy prawnego,
  • udział w negocjacjach handlowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • rozpoczętej aplikacji radcowskiej,
  • znajomości pakietu MS Office,
  • umiejętności pracy w zespole,
  • samodzielności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobrej organizacji pracy,
  • punktualności.

Kandydatom oferujemy:

  • pracę w przyjaznej atmosferze,
  • stabilne i atrakcyjne warunki zatrudnienia,
  • możliwość zdobycia umiejętności praktycznych związanych z wykonywaniem zawodu radcy prawnego,
  • wsparcie radcy prawnego w rozwoju umiejętności zawodowych,
  • możliwość prowadzenia ambitnych postępowań sądowych,
  • „work life balance”, dbając o równowagę między życiem prywatnym o zawodowym naszych pracowników,
  • narzędzia niezbędne do wykonywania obowiązków.

Ogłoszenie archiwalne