Ta oferta pracy jest nieaktualna od 320 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski

  • Rybnik, śląskie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 05.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Kancelaria Radców Prawnych Aurum – I. Durczok, K. Wistuba Spółka cywilna
    z siedzibą w Rybniku

    poszukuje kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Rybnik

    Zakres obowiązków

    • pomoc radcy prawnemu w procesie obsługi Klienta
    • sporządzanie opinii i informacji prawnych
    • sporządzanie dokumentów, w tym projektów umów, pism procesowych

    Wymagania:

    • umiejętność pracy w zespole
    • umiejętność zarządzania czasem, działania pod presją oraz realizacji wyznaczonych celów
    • gotowość systematycznego poszerzania wiedzy

    Aplikacje  prosimy przesyłać za pomocą przycisku aplikowania

    Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

    Kancelaria Radców Prawnych Aurum
    I. Durczok, K. Wistuba S.C.
    ul. Miejska 11, 44-200 Rybnik
    tel. 32 700 70 60
    www.kancelariaslask.com.pl

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2002r. Nr 101, poz. 926 z póź. zm.)." Kandydaci, którzy zgłosili swoje dokumenty mają prawo dostępu do dotyczących ich danych oraz ich poprawiania.