Aplikant radcowski w Dziale Prawnym

Ochrona Juwentus

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ważna jeszcze 24 dni
    do: 10 lis 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie zespołu radców prawnych w bieżącej pracy

  • sporządzanie pism procesowych i zastępstwo przed sądami w sprawach pracowniczych i gospodarczych

  • sporządzanie i opiniowanie umów handlowych oraz udział w negocjacjach

  • bieżąca współpraca z zarządem, działem handlowych i działem kadr

  • monitorowanie zmian w przepisach prawa

  • przygotowywanie i aktualizacja procedur wewnętrznych pod kątem zgodności z przepisami i orzecznictwem

Nasze wymagania

  • rozpoczęta aplikacja radcowska

  • praktyczna znajomość zagadnień prawa pracy

  • doświadczenie w obsłudze prawnej przedsiębiorstw

  • komunikatywność i dobra organizacja pracy

  • odpowiedzialność, zaangażowanie w powierzone zadania

To oferujemy

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w prężnie działającej firmie

  • możliwość rozwoju zawodowego

Ochrona Juwentus – jesteśmy jedną z największych firm z branży ochrony i bezpieczeństwa.

Cieszymy się opinią profesjonalnego, godnego zaufania usługodawcy.

Na swoim koncie posiadamy liczne wyróżnienia i nagrody między innymi: Diamenty Forbesa 2018, Nagroda konsumenta Top Marka 2018 oraz Gazele Biznesu 2017.

Przewiń do profilu firmy
Tak się u nas pracuje

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikuj.

Dziękujemy za nadesłanie aplikacji.

Informujemy, iż skontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.