Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikant Radcowski

SLS Seredyński Sandurski Kancelaria Radców Prawnych sp.p.

Bolesława Chrobrego 4

Włochy

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie prawne Klientów

  • opiniowanie umów i/lub innych dokumentów projektowych

  • przygotowywanie umów, analiz, raportów due diligence, opinii prawnych, pism procesowych, itp.

Nasze wymagania

  • I lub II rok aplikacji radcowskiej

  • dobra znajomość prawa cywilnego oraz prawa handlowego

  • doświadczenie w obsłudze podmiotów gospodarczych

  • umiejętność pracy w zespole

  • samodzielność w pracy i umiejętność analitycznego myślenia

Mile widziane

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w projektach z zakresu prawa podatkowego

To oferujemy

  • współpracę z doświadczonymi Radcami Prawnymi, Doradcami Podatkowymi i Adwokatami w dużych projektach na rynku zbrojeniowym i motoryzacyjnym

  • udział w interesujących projektach M&A, due diligence prawnym oraz w międzynarodowych transakcjach ze wsparciem doświadczonych prawników

  • zdobywanie nowych umiejętności i możliwość rozwoju

  • pozyskanie specjalistycznej wiedzy z zakresu transakcji zbrojeniowych

  • atrakcyjne wynagrodzenie zależne od posiadanych kompetencji

  • stabilne warunki zatrudnienia

  • przyjazną atmosferę pracy i wsparcie zespołu

Od kilkunastu lat zapewniamy pomoc prawną i podatkową wiodącym przedsiębiorstwom branży zbrojeniowej, motoryzacyjnej i TSL. Prowadzimy projekty M&A oraz projekty offsetowe. Doradzamy przy międzynarodowych transakcjach zbrojeniowych o znacznej wartości. Świadczymy usługi doradztwa prawnego i podatkowego. Mamy biura w Warszawie i w Poznaniu.

Przewiń do profilu firmy