Ta oferta pracy jest nieaktualna od 13 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.10.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273"

Do naszej Kancelarii w Warszawie
poszukujemy

Aplikanta radcowskiego
Miejsce pracy: Warszawa

Zakres obowiązków:

  • aktywne wsparcie radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
  • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów.

Wymagania:

  • 2 – 3 letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych w zakresie obrotu nieruchomościami;
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
  • wysoka kultura osobista;
  • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
  • zdolność do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
  • zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

Oferujemy:

  • dobre warunki pracy;
  • przyjazną atmosferę pracy;
  • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

Forma kontaktu:

Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

rekrutacja@bsjp.pl

z dopiskiem w tytule: : APLIKANT/WAR

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Aplikanta radcowskiego prowadzonego przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sp. k. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273 data-apply="popup"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się