Ta oferta pracy jest nieaktualna od 398 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Aplikant radcowski

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 11.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    /praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273"

    Do naszej Kancelarii w Warszawie
    poszukujemy

    Aplikanta radcowskiego
    Miejsce pracy: Warszawa

    Zakres obowiązków:

    • aktywne wsparcie radców prawnych przy obsłudze zleceń klientów Kancelarii;
    • wsparcie pozostałych działów Kancelarii w pracach związanych z obsługą naszych klientów.

    Wymagania:

    • 2 – 3 letnie doświadczenie zawodowe w doradztwie na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym firm zagranicznych w zakresie obrotu nieruchomościami;
    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny (znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem);
    • wysoka kultura osobista;
    • odpowiedzialne i rzetelne wykonywanie powierzonych zadań;
    • zdolność do samodzielnego działania, pracy pod presją czasu;
    • zaangażowanie oraz bardzo dobra organizacja czasu pracy;

    Oferujemy:

    • dobre warunki pracy;
    • przyjazną atmosferę pracy;
    • zdobywanie doświadczenia zawodowego u boku wybitnych specjalistów w prestiżowej Kancelarii prawnej o międzynarodowym zasięgu.

    Forma kontaktu:

    Osoby zainteresowane prosimy o przysłanie CV i listu motywacyjnego na adres:

    [email protected]

    z dopiskiem w tytule: : APLIKANT/WAR

    Zastrzegamy sobie prawo do odpowiedzi na wybrane przez nas aplikacje.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na stanowisko Aplikanta radcowskiego prowadzonego przez BSJP Brockhuis Jurczak Prusak Sp. k. (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273" data-popup=/praca/EmailApplyChoosePopup?oid=5606273 data-apply="popup"