Logo Pracuj.pl

Aplikant Radcowski

Kancelaria Prawna Semper Invicta sp. z o.o. sp. k.O firmie

Kancelaria Prawna Semper Invicta sp. z o.o. sp. k.

Grota-Roweckiego 85a

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie pełnomocników prowadzących postępowania,
  • przygotowywanie pism procesowych pod kierownictwem radców prawnych,
  • zastępstwo procesowe,
  • kontakt z Klientami Kancelarii.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe prawnicze (status aplikanta radcowskiego),
  • znajomość prawa cywilnego, postępowania cywilnego,
  • gotowość do nauki pod nadzorem radców prawnych,
  • umiejętność budowania relacji z Klientem,
  • odpowiedzialność, sumienność, dokładność, rzetelność

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w Kancelarii o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • wsparcie zespołu Mecenasów,
  • miłą atmosferę pracy,
  • możliwość korzystania z pakietów sportowych i medycznych (Multisport / Luxmed).

Kancelaria Prawna Semper Invicta sp. z o.o. sp.k. z siedzibą we Wrocławiu będąca naczelną Kancelarią specjalizującą się w sporach sądowych z bankami oraz towarzystwami ubezpieczeń nawiążę stałą współpracę z aplikantami radcowskimi.

Aplikant Radcowski, Grota-Roweckiego 85a, Wrocław