Oferta pracy

Aplikant w zespole Prawa Pracy

Baker McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy

  • Łódź

    Łódź, łódzkie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • bieżące wsparcie oraz obsługa klientów kancelarii w sprawach z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych

  • sporządzanie opinii prawnych, umów, memorandów, regulaminów i innych dokumentów

Nasze wymagania

  • absolwent lub aplikant I/II roku aplikacji radcowskiej bądź adwokackiej

  • zainteresowanie z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych i prawa handlowego

  • znajomość języka angielskiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • umiejętność pracy w dynamicznym środowisku

  • bardzo dobra organizacja pracy

Mile widziane

  • praktyki lub doświadczenie zawodowe w obszarze prawa pracy

To oferujemy

  • finansujemy aplikację zawodową

  • umożliwiamy rozwój w obszarze prawa procesowego w dziedzinie prawa pracy

  • szkolenia lokalne i globalne oraz programy rozwojowe Baker McKenzie

  • naukę języka angielskiego

  • opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe,

  • możesz również dołączyć na nasze zajęcia jogi on-line

Międzynarodowa kancelaria prawna Baker & McKenzie Krzyżowski i Wspólnicy Sp. k. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

Kandydatów spełniających wymagane kryteria prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego za pomocą przycisku Aplikuj.

Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.