Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Aplikant

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWAO firmie

  • Wiosenna 5, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

A. KUSTRA, E. TRYBUCHOWSKA, T. DUNIKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA

Wiosenna 5

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie projektów pozwów, odpowiedzi na pozew, środków zaskarżenia oraz innych pism procesowych i wniosków,

  • uczestnictwo w rozprawach po stronie czynnej i biernej.

Nasze wymagania

Poszukujemy osoby z wykształceniem wyższym prawniczym w trakcie odbywania aplikacji radcowskiej lub adwokackiej, z doświadczeniem przede wszystkim w pracy w zakresie obsługi procesowej. Mile widziane doświadczenie zdobyte na sali rozpraw. Niezbędne prawo jazdy kategorii B. Oczekujemy dobrej organizacji własnej pracy i umiejętności pracy w zespole.

To oferujemy

  • możliwość nabycia specjalistycznej wiedzy i rozwinięcia dotychczasowych umiejętności,

  • możliwości rozwoju i specjalizacji w środowisku dynamicznie rozwijającej się kancelarii,

  • długoterminową współpracę zapewniającą rozwój zawodowy,

  • naukę języka angielskiego,

  • pakiet sportowo-rekreacyjny.

O nas

Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów A. Kustra, E. Trybuchowska, T. Dunikowski Sp. k. została utworzona w 2004 r. i skupia się na świadczeniu usług pomocy prawnej na rzecz przedsiębiorców. Zespół Kancelarii liczy ponad trzydzieści osób.

CV prosimy przesyłać klikając w przycisk aplikowania.