Informujemy, że Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest Hipsz Magdziak Kancelaria Radców Prawnych Sp. p. z siedzibą w Warszawie, Al. Jerozolimskie 101 lok.11, 02-011 Warszawa, e-mail: [email protected] Dane zbierane są i przetwarzane wyłącznie dla potrzeb rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 6 miesięcy od momentu otrzymania aplikacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie otrzymamy zgodę) do innego administratora danych. W każdym czasie może Pani/Pan cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem e-mail: [email protected] Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Nie przekazujemy Pani/ Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikantka/Aplikant - II lub III rok aplikacji radcowskiej lub adwokackiej

HIPSZ MAGDZIAK KANCELARIA RADCÓW PRAWNYCH SPÓŁKA PARTNERSKA

Aleje Jerozolimskie 101

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • tworzenie i opiniowanie (pod nadzorem radcy prawnego) projektów umów w obrocie krajowym i międzynarodowym (umowy handlowe i dystrybucyjne, umowy o świadczenie usług, umowy o realizację inwestycji budowlanych, umowy najmu, umowy związane z obrotem nieruchomościami);

  • prawne wsparcie procesów budowlanych prowadzonych przez Klientów Kancelarii, w zakresie tworzonych umów i procedury administracyjnej;

  • prawne wsparcie projektów marketingowych i e-commerce prowadzonych przez Klientów Kancelarii;

  • bieżące doradztwo prawne na rzecz klientów Kancelarii (porady ustne lub mailowe), tworzenie pism i wezwań;

  • reprezentacja klientów Kancelarii przed sądami i urzędami;

  • Zakres obowiązków zostanie określony z uwzględnieniem indywidualnych zainteresowań, doświadczenia i wiedzy merytorycznej kandydata.

Nasze wymagania

  • co najmniej 3- letnie doświadczenie w kancelarii radcowskiej/adwokackiej sprofilowanej na obsługę prawną przedsiębiorców lub w dziale prawnym przedsiębiorcy, przy świadczeniu usług prawnych związanych z:

  • obrotem nieruchomościami, audytem nieruchomości lub obsługą procesu budowlanego od strony inwestora lub wykonawcy

  • i/lub

  • branżą handlową, ochroną konkurencji i konsumentów, RODO lub prawem własności intelektualnej;

  • bardzo dobra znajomość j. angielskiego (B2 lub wyższa) - warunek konieczny;

  • zaangażowanie i poczucie odpowiedzialności za powierzone sprawy;

  • dobra organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole;

To oferujemy

  • stałą współpracę w pełnym wymiarze, w oparciu o kontrakt B2B lub umowę zlecenie, z wynagrodzeniem adekwatnym do posiadanego doświadczenia i umiejętności;

  • możliwość zdobywania doświadczenia przy ciekawych projektach prowadzonych dla prestiżowych marek;

  • możliwość rozwinięcia praktycznych kompetencji językowych w zakresie obsługi prawnej w j. angielskim;

  • pracę w przyjaznym i profesjonalnym zespole (cenimy dobrą atmosferę pracy);

  • bieżące wsparcie i pomoc doświadczonych radców prawnych;

O nas

Świadczymy usługi prawne na rzecz podmiotów gospodarczych, w tym przedsiębiorców z branży handlowej działających w skali globalnej, międzynarodowych grup kapitałowych, instytucji kultury, branży filmowej, deweloperów oraz zarządców nieruchomości prywatnych i komercyjnych. Pomagamy realizować projekty i zamierzenia gospodarcze, wspieramy biznes w bieżącej działalności i osiąganiu zamierzonych celów, tworzymy i negocjujemy kontrakty, pomagamy rozwiązywać spory, reprezentujemy w sporach sądowych, doradzamy przy wyborze strategii biznesowych i ocenie ryzyka prawnego.