Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Aplikator folii PPF

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka KomandytowaO firmie

AUTO PREMIUM KUS Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Spółka Komandytowa

Jasnogórska 109

Kraków

Twój zakres obowiązków

  • oklejanie elementów lub całych pojazdów ochronnymi foliami PPF

  • współpraca z innymi detailerami

  • realizacja programów wykonawczych

Nasze wymagania

  • minimum dwuletnie doświadczenie w pracy z foliami ochronnymi PPF

  • ogólna wiedza z zakresu detailingu

  • umiejętność samodzielnej pracy

  • umiejętność tworzenia dobrego wizerunku firmy poprzez zapewnienie bardzo wysokiego poziomu obsługi Klienta

  • wysoka kultura osobista

  • gotowość do aktualizacji i poszerzania wiedzy

  • dyspozycyjność

  • czynne prawo jazdy KAT B

  • mile widziana umiejętność pracy z maszynami polerskimi i powłokami ceramicznymi

To oferujemy

  • pracę dla prestiżowej marki samochodów luksusowych

  • wysokie wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę

  • możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia swoich kwalifikacji

  • niezbędne narzędzia do wykonywania obowiązków